Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare: - dezinfectant pentru igiena mâinilor (forma de prezentare: gel lichid) = 4 bucăți x 149,00 lei - dezinfectant pentru mâini (forma de prezentare șervețele umede; minim 60 buc/pachet) = 150 pachete x 8,20 lei - dezinfectant pentru suprafețe (forma de prezentare: lichidă) = 2 bucăți x 37,75 lei - dezinfectant pentru gresie și faianță (forma de prezentare: lichidă) = 5 bucăți x 44,50 lei - măști de protecție KN95 (FFP2) = 1000 bucăți x 1,94 lei - mănuși de unică folosință nepudrate (mărimea M, 100 buc/cutie) = 10 cutii x 46,80 lei - mănuși de unică folosință nepudrate (mărimea L, 100 buc/cutie) = 10 cutii x 46,80 lei Ofertantul va transmite autorității contractante o ofertă de preț întocmită conform Caietului de sarcini până la data de 03/08/2021, pe adresa de mail adelina.negrea@cjtulcea.ro, pe fax la nr. 0240.516.538 sau o va depune la registratura Consiliului Județean Tulcea din Strada Păcii, nr. 20. Prin acceptarea achiziției în SEAP, ofertantul își însușește în totalitate și își asumă respectarea prevederilor caietului de sarcini anexat.
- Număr anunț
- DA28482621
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.