Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CURATENIE SI INTRETINERE BURETE INOX MARE MISAVAN BUC 10.000 BURETI VASE PROFESIONALI BUC 10.000 CIF SPRAY BAIE 500ML BUC 6.000 CILIT BANG DEGRESER PULV 750ML BUC 4.000 COADA TELESCOPICA 3M BUC 5.000 DOMESTOS 5 L BUC 5.000 GLET CERESIT CT 126 5KG BUC 1.000 IGIENOL DEZINF.UNIV.4L BUC 5.000 KONGA DETERGENT GEAM-2001 5L BUC 2.000 LAVETE USCATE 3/SET ACORD BUC 10.000 PENSULA 100MM BUC 3.000 PENSULA 20MM BUC 5.000 PENSULA 30MM BUC 7.000 PENSULA 50MM BUC 5.000 PERIE PLAFON OVALA BUC 5.000 RACLETA GEAM OTI COADA TELESCOPICA BUC 5.000 ROLE PROFESIONALE 100M 2STR BUC 6.000 SANO FORTE PLUS 750 ML BUC 2.000 TAVA ZUGRAVIT PVC 160X225MM BUC 4.000 TRAFALET BURETE 2ROLE/SET 100X35MM SET 5.000 TRAFALET POLIACRYL 2ROLE/SET 100X35 SET 5.000 TRAFALET POLIESTER 100X30 BUC 4.000
- Număr anunț
- DA28393352
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 28629842)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.343 RON
- Valoare atribuită
- 1.343 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.