Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER HP Q5949A-3BUC/CARTUS TONER MINOLTA TN-116OEM-3BUC/CARTUS MINO

Număr anunț
DA28315775
Autoritate contractantă
ORAS BABADAG (CUI 4508533)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.784 RON
Valoare atribuită
1.784 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.784 RON

din 1.784 RON estimat