Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse de curățenie și dezinfectanți pentru Direcția Silvică Tulcea și subunități conform ofertă de preț nr. 4374/11.06.2021

Număr anunț
DA28312104
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.772 RON
Valoare atribuită
37.772 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
01.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.772 RON

din 37.772 RON estimat