Atribuită
Cumpărare directă
Jaluzele verticale New Line cod 7434 0.74x2.15 m - 1buc - 245.88 RON = 245.88 RON Jaluzele verticale New Line cod 7434 1.76x2.68 m - 1buc - 244.83 RON = 244.83 RON Jaluzele verticale New Line cod 7434 0.9x2.15 m - 1buc - 299.08 RON = 299.08 RON Jaluzele verticale New Line cod 7434 2.20x3.00 m - 11buc - 1020.11 RON = 11221.21 RON Jaluzele verticale New Line cod 7434 2.20x2.93 m - 5buc - 996.3 RON= 4981.50 RON Jaluzele verticale New Line cod 7434 2.30x2.30 m - 3buc - 782.08 RON = 2346.24 RON Jaluzele verticale New Line cod 7434 2.30x2.15 m - 1buc- 731.08 RON = 731.08 RON Jaluzele verticale New Line cod 7434 1.50x2.00 m cu 2 console - 1buc- 473.68 RON = 473.68 RON
- Număr anunț
- DA28307431
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- IDEEA STIL GRUP SRL (CUI 17351154)
- Cod CPV
- 39515440-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.543 RON
- Valoare atribuită
- 20.543 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.