Atribuită Cumpărare directă

Suport presa și Raft carte - DIMENSIUNI 2250 mm x 750 mm x 420 mm conform ofertei

Număr anunț
DA28429275
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA"OCTAVIAN GOGA (CUI 4485731)
Furnizor / câștigător
COMMODUM S.R.L. (CUI 18089184)
Cod CPV
39000000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.830 RON
Valoare atribuită
10.830 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.830 RON

din 10.830 RON estimat