Atribuită
Cumpărare directă
Cod Descriere Cantitate Cod unitate de masura Pret unitar calculat RV2A150-25 Prosop alb pliat V hartie 2 str 150foi/pach*25/bax 6 BAX 78.75 HIG3A10PX Papelino Piersica Hartie igienica 3str. 10role/set 70 SET 7.32 GSM735 Zorex Basic Saci menaj negri 35L 50/rola 16 ROLA 2.81 GSM865 Zorex Basic Saci menaj negri 60L 50/rola 12 ROLA 4.47 GSM400 Zorex Pro Saci menaj negri 120L 10/rola 6 ROLA 4.38 XCL5 Inalbitor uz general pe baza de clor 5L 5 BUC 13.07 LB6 Lavete universale din bumbac 6/set 4 SET 12.38 XDOM750 Domestos 750ml 8 BUC 6.34 MOP250 Zorex Classic Rezerva mop bumbac 250gr 8 BUC 5.00
- Număr anunț
- DA28467944
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL PLAST INVEST S.R.L. (CUI 26553055)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.315 RON
- Valoare atribuită
- 1.315 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.