Atribuită Cumpărare directă

Tabla magnetica alba,rama aluminiu

Număr anunț
DA28467267
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 115 (CUI 33374206)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
30195000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.188 RON
Valoare atribuită
1.188 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.188 RON

din 1.188 RON estimat