Atribuită Cumpărare directă

HP pro 400 m 401 dne Xerox B205 "HP LJ MFP 227 SDN Canon MF 729 "Samsung 2020 "HP CF217A

Număr anunț
DA28437096
Autoritate contractantă
ORASUL IANCA (CUI 4874631)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.991 RON
Valoare atribuită
5.991 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.991 RON

din 5.991 RON estimat