Atribuită
Cumpărare directă
Hrtie copiator A4 - Plic corespondenta C4 autoadeziv - Bibliorat - Folii protectie Dispozitii plata catre casierie - Registru casa autocopiativ - Foi parcurs autoturisme persoane - Post -it autoadeziv (5 culori/set) - Post -it autoadeziv (4 culori/set) - prelungitor Lexmark MX317dn Detergent pardoseli Asevi Portocala 5L
- Număr anunț
- DA28419072
- Autoritate contractantă
- COMUNA RASOVA (CUI 4514675)
- Furnizor / câștigător
- EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.545 RON
- Valoare atribuită
- 6.545 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.