Atribuită Cumpărare directă

Achizitie produse pentru serviciul ADP, care consta in urmatoarele produse: 1. Manusi de lucru – 30 buc.; 2. Prelungitor electric 5m + 5p – 2 buc.; 3. Var pasta 5 kg – 30 buc.

Număr anunț
DA28360913
Autoritate contractantă
ORASUL STEFANESTI (CUI 4122574)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
Cod CPV
18141000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.096 RON
Valoare atribuită
1.096 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.096 RON

din 1.096 RON estimat