Atribuită
Cumpărare directă
bara otel14- 6,30 ml x 14,50 lei/ml;bara otel 17- 5,70 ml x 27,66 lei/ml;bara otel 19- 6,00 ml x 43,56 lei/ml ;bara otel 22- 6,00ml x 59,90 lei;bara otel 24- 6,57ml x 67,50 lei otel rotund 14- 6ml x 8,10 lei/ml;otel rotund 16- 6ml x10,50lei/ml;otel rotund 220- 6ml x 16,40lei/ml;otel rotund 22- 6ml x 19.90 lei/ml;otel rotund 32- 6ml x 42,80 lei/ml;otel rotund 40- 6ml x 65,80 lei/ml;otel rotund 48- 6ml x 95,41 lei/ml;otel rotund 63- 6ml x 164,50 lei/ml; PC 14*1200- 24 ML*14.46 lei
- Număr anunț
- DA28397801
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI 23973046)
- Furnizor / câștigător
- BIAYANNIS & CO SRL (CUI 32392255)
- Cod CPV
- 44331000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.