Atribuită Cumpărare directă

Sisteme incluse: Sistem CCTV stradal Otelu Rosu, 44 CAMERE, 1 NVR, 1 Server LPR Panou afişare LED piata centrala 11m2 Reţeaua interna date voce - Otelul Rosu, str. Rozelor, nr.2, judetul Caras-Severin Pretul include trei interventii locale la obiective, la cerere asupra sistemului si un numar de 10 interventii realizate de la distanta. Interventiile diponibile se pot cumula pe parcursul perioadei contractuale. Orice interventie fizica suplimentara, dupa depasirea numarului de interventii disponibile intr-o perioada contractuala, la sistemele de mai sus se taxeaza dupa cum urmeaza: - 100 lei + TVA / om / ora (lucrul la inaltime necesita minim echipa mixta) - 150 lei + TVA / PRB / ora (daca este necesar) - 2,50 lei + TVA / Km PRB (plecare si retur garaj Caransebes) - 2,50 lei + TVA / Km auto (plecare si retur garaj Caransebes) Descrierea serviciilor care fac obiectul contractului - timp maxim de interventie: 48 ore - timp maxim de rezolvare a defectiunii: 24 ore - timp maxim / interventie: 2 ore - numar maxim de interventii lunare la cerere: nelimitat Achizitia a fost aprobata prin HCL 32/27.05.2021 pana la data de 31.12.2021, cu obtiunea de prelungire a duratei contractului de prestari servicii in temeiul Art. 165, alin (1), din HG 395/2016

Număr anunț
DA28436518
Autoritate contractantă
Oras Otelu Rosu (CUI 3227971)
Furnizor / câștigător
4HOME SRL (CUI 23942945)
Cod CPV
50343000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.500 RON
Valoare atribuită
13.500 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.500 RON

din 13.500 RON estimat