Atribuită Cumpărare directă

Filme radiologice FUJI DI-HL 35x43 cm. Ambalaj 100 filme/cutie. Filme imagistica medicala. Filme cu developare uscata. Filme pentru imprimantele FUJI DRYPIX 4000, 7000, PLUS, SMART Toate produsele sunt insotite de certificate de conformitate. Certificari internationale: ISO 9001, Marcaj CE. Termen de valabilitate produs minim 24 luni. Arhivabilitate minim 20 ani. NECESAR UPU

Număr anunț
DA28390622
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
32354110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.625 RON
Valoare atribuită
15.625 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
19.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.625 RON

din 15.625 RON estimat