Atribuită
Cumpărare directă
ROT12 Pachet materiale ce contine: 1. FSWAB50- Tampoane ADN-FREE, cutie 50 bucati- 6 cutii x 285,17 lei= 1.711,02 lei 2. 120LS- Pensula din par de veverita- 10 buc x 81,36 lei- 813,60 lei 3. Recipienti steril din material plastic cu capac, 100- 120 ml- 40 buc x 0,70 lei= 28,00 lei
- Număr anunț
- DA28404230
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4247381)
- Furnizor / câștigător
- ROTMAN INDUSTRIES SRL (CUI 33000350)
- Cod CPV
- 35000000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.552 RON
- Valoare atribuită
- 2.552 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.