Atribuită Cumpărare directă

Materiale pentru alimentare cu apa

Număr anunț
DA28390672
Autoritate contractantă
COMUNA SOLESTI (CUI 3337583)
Furnizor / câștigător
GRIGOART SRL (CUI 26009917)
Cod CPV
44162500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.146 RON
Valoare atribuită
2.146 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.146 RON

din 2.146 RON estimat