Atribuită Cumpărare directă

roiectare si executie teren multisport 40x17 cu tartan 1. Infrastructura de beton Decopertarea stratului vegetal cu mijloace mecanice; Nivelarea si compactarea stratului suport de pământ; Umplutură din balast in grosime de 10 cm, compactat; Beton armat in grosime de 10 cm. Sistem de drenaj Sistemul de drenaj consta in excavarea stratului vegetal pe 3 laturi ale perimetrul terenul, in total 75ml, asezarea unui strat de piatra si instalarea unui tub pentru drenaj. Acesta are rolul de a colecta apa pluviala si de a o transporta in afara zonei terenului de sport. Prezenta ofertă este calculată la un teren drept, cu abateri de planeitate de maximum 10cm. În situația în care abaterile depășesc 10cm, lucrările suplimentare de aducere la nivel vor fi facturate separat, sau beneficiarul se obligă să aducă amplasamentul la planeitatea solicitată. 2. Suprafata de tartan Sistemul CONIPUR 2S este flexibil pentru a facilita jocul de tenis, fotbal, handbal, baschet sau volei, iar textura de cauciuc nu afecteză perfomanțele mingii. Stratul de bază SBR, de 8mm, este format din granule de cauciuc reciclate, iar stratul superior din granule colorate EPDM. Include marcajul multisport. 3. Imprejmuire Structura împrejmuirii este realizată cu stâlpi metalici din țeava rectangulară zincata cu dimensiunea 100x50x4mm, înglobați în fundaţii de beton C 8/10 având dimensiunea 70x40x40cm și fixați cu prazn din oțel beton PC52 φ10 și plasă metalică împletită si zincata. Rigidizarea împrejmuirii se realizea

Număr anunț
DA28387255
Autoritate contractantă
Comuna Bucerdea Granoasa (CUI 18866256)
Furnizor / câștigător
ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
Cod CPV
45212200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
347.300 RON
Valoare atribuită
347.300 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

347.300 RON

din 347.300 RON estimat