Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE - FILTRU AER - 1 BUC; - FILTRU ULEI - 1 BUC; - FILTRU HABITACLU - 1 BUC; - FILTRU COMBUSTIBIL - 1 BUC; - ULEI 5W30 - 5L; - SAIBA BUSON - 1 BUC; - SPRAY - 1 BUC; - AMORTIZOARE - 2 BUC; - KIT FLANSA AMORTIZOR - 2 SET; MANOPERA

Număr anunț
DA28426837
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02132 (CUI 14236177)
Furnizor / câștigător
AUTO HAUS TUDOR SRL (CUI 17555634)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.515 RON
Valoare atribuită
1.515 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.515 RON

din 1.515 RON estimat