Ofertă acceptată Cumpărare directă

Interventie service compresor BOGE SRM2030

Număr anunț
DA34515171
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.588.999 RON
Data publicării
17.11.2023 11:23
Data finalizării
20.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.588.999 RON