Atribuită Cumpărare directă

INLOCUIT - BUSON - 1BUC; - FILTRU ULEI - 1 BUC ; - FILTRU AER - 1 BUC; - FILTRU MOTORINA - 1 BUC; - FILTRU HABITACLU - 1 BUC; - ULEI ELF 5W30 - 5 LITRI; - KIT DISTRIBUTIE - 1 SET; - POMPA APA - 1BUC; - KIT TRANSMISIE - 1 SET; - ANTIGEL - 3 LITRI; - APA DISTILATA - 3 LITRI; - LICHD FRANA - 1 BUC; - SIMERING CUTIE VITEZE - 1 BUC; - ULEI CUTIE VITEZE - 3 LITRI; - SPRAY CURATARE - 1BUC; MANOPERA. Verificare amortizoare - inclusa in pret.

Număr anunț
DA28318743
Autoritate contractantă
Electrocentrale Constanta S.A. (CUI 33636420)
Furnizor / câștigător
AUTO HAUS TUDOR SRL (CUI 17555634)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.434 RON
Valoare atribuită
2.434 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.434 RON

din 2.434 RON estimat