Atribuită
Cumpărare directă
LUCRARI REVIZIE PERIODICA SI SISTEM FRANARE: - BUSON - 1 BUC; - FILTRU AER - 1 BUC; - FILTRU MOTORINA - 1 BUC; - FILTRU ULEI - 1 BUC; - FILTRU POLEN - 1 BUC; - ELF 5W30 - 5 LITRI; - SPRAY CURATARE - 1 BUC; - SABOTI FRANA - 1 SET; -CULISE FRANA - 1 SET; MANOPERA
- Număr anunț
- DA28316129
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01853 CAPU MIDIA (CUI 4617824)
- Furnizor / câștigător
- AUTO HAUS TUDOR SRL (CUI 17555634)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.350 RON
- Valoare atribuită
- 1.350 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.