Atribuită Cumpărare directă

Electrod neutru universal non-split tip EZ 342-03 din silicon de 105 cm2 - KLS Martin 80-342-03

Număr anunț
DA28471212
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33162200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.964 RON
Valoare atribuită
5.964 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.964 RON

din 5.964 RON estimat