Atribuită Cumpărare directă

Cablu pentru electrod neutru ERBE 20194-070.

Număr anunț
DA28471066
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
31224400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.495 RON
Valoare atribuită
3.495 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.495 RON

din 3.495 RON estimat