Atribuită
Cumpărare directă
Descriere Termometru frunte Laica TH1003 Alb Termometru digital cu raze infrarosii pentru masurarea temperaturii la nivelul fruntii fara contact Termometrul digital cu raze infrarosii pentru frunte Laica TH1003 detecteaza temperatura corporala in mod precis si fara a cauza dureri sau disconfort
- Număr anunț
- DA28453045
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 398 RON
- Valoare atribuită
- 398 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.