Atribuită Cumpărare directă

Targa pacienti / Targa transport pacienti - suport oxigen + platforma - 240 kg . La livrare produsele vor fi insotite de toate documentele legale inclusiv declaratie de conformitate . Produsul va avea termenul de valabilitate de cel putin 24 luni de la data receptiei .

Număr anunț
DA28401913
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33192160-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.728 RON
Valoare atribuită
3.728 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
19.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.728 RON

din 3.728 RON estimat