Atribuită
Cumpărare directă
Acumulator REINCARCABIL (NU BATERIE) original tip M250/M290 pt Metrax Primedic - baterie Akupak Voltaj: 13,2 Amperaj: 2.5 Ah Acumulator original defibrilator Metrax, diferite modele Metrax DM1 Metrax DM10. Metrax DM10-12. Metrax DM3. Metrax DM30. Metrax DM30-12 Metrax EC01 Metrax M240 Metrax Primedic DM1 Metrax Primedic DM10 Metrax Primedic DM10-12 Metrax Primedic DM3 Metrax Primedic DM30 Metrax Primedic DM30-12 Metrax Primedic EC01 Metrax Primedic M240
- Număr anunț
- DA28394659
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
- Cod CPV
- 31430000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.585 RON
- Valoare atribuită
- 2.585 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.