Atribuită
Cumpărare directă
Comercializam cablu ecg/ekg COMPLET (cablu trunchi/intermediar + cablu cu 3/5 fire ecg), pt monitor functii vitale Philips Conector final: capsa / cleste Modele Philips compatibile conector 8 pini Philips 4310A, 43110A, 43110M, 43120A, 43200A Portable, M3500B, 77000AC, 77020A/AC, 77010AC, Sonos2000, Sonos 2500, 77025A, 77030A, 77035A, 77040A, 78208A, 78210A, 78330A, 78331, 78333A, 78341A, 78342A, 7845A, 78346A, 78351T, 78352A/C, 78353A/B, 78534A/B/C, 78619A Modele Philips compatibile conector 12 pini Philips 78352C, 7834C, 78834C, M1001A/b, M1002A/B, M1722A/B, M1723A/B, M2475B, M3000A, M3001A, M4735A, MP20, MP40 VA RUGAM SA SPECIFICATI CE TIP DE CONECTOR AVETI LA MONITOR (12 SAU 8 PINI) SAU CE TIP DE MONITOR UTILIZATI
- Număr anunț
- DA28374106
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
- Cod CPV
- 32581130-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.280 RON
- Valoare atribuită
- 2.280 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.