Atribuită Cumpărare directă

Garou Ri-clips,sau Garou RI-Clip Riester®. Recoltarea de sange se poate face intr-un mod cat mai usor posibil cu Ri-clip®. Garoul se dezinfecteaza foarte usor fiind autoclavabil la 120° C/1 bar. Este de nelipsit in cabinetele medicae private, clinici, laboratoare de recoltare a analizelor, etc. LIVRAREA PRODUSELOR VA FI INSOTITA DE URM. DOC. AVIZ DE FUNCTIONARE OP EC ANEXA/AVIZ PRODUCATOR/PRODUS DECLARATIE DE CONFORMITATE CERTIFICAR CE- EMIS DE UN ORG. DE CERTIFICARE ISO-PRODUCATOR ISO- IMPORTATOR

Număr anunț
DA28370003
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33194220-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat