Atribuită
Cumpărare directă
Pulsoximetru copii / Pulsoximetru pediatric ChoiceMmed MD300C52 - IN STOC Pulsoximetrul ChoiceMmed MD300C52 este un aparat medical portabil non-invaziv, pt determinare instantanee a saturatiei in oxigen a hemoglobinei (SpO2) si a frecventei cardiace la pacientii adulti si la copii, la domiciliu si in spital (inclusiv utilizarea in departamentele interne/chirurgie, anestezie, terapie intensiva etc). Tipul ecranului: ecran bicolor OLED Domeniul de valori afisate pentru SPO2: 70 - 100% Domeniul de valori afisate pentru rata pulsului: 30 - 235 BPM Modul de afisare a RP: grafic cu bare Perioada de actualizare a datelor: < 15 s 6 Luminozitatea poate fi reglata pe niveluri de la 1 la 10; 6 moduri de afisare pe ecran. Lungimile de unda LED Vizibila (Rosu): 660nm±2nm Putere radianta: 1,8mW Infrarosu: 940nm±10nm Putere radianta: 2,0mW Rezolutie: ±1% pentru SPO2 si ±1BPM pentru rata pulsului Precizia masurarii: SPO2: 70%--100% ±3%; 0 - 69 % nedefinita. RP: 30—235 BPM, intre 30-99 bpm± 2 bpm si 2% intre 100-235 bpm,±2% Alimentare: Doua baterii alcaline AAA 1.5V pot functiona continuu timp de 30 de ore Pulsoximetrul se poate opri în cazul in care in aparatul nu se afla pe deget mai mult de 8s. Dimensiuni: 50x28x28 mm Greutatea totala: aproximativ 50g, (inclusiv bateriile). Aparatul se va închide automat atunci când nu este prezent nici un semnal mai mult de 8 secunde. Nu este necesara calibrarea periodica sau alta intretinere in afara de cea de inlocuire a bateriilor. Accesorii standar
- Număr anunț
- DA28330239
- Autoritate contractantă
- SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235 RON
- Valoare atribuită
- 235 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.