Atribuită
Cumpărare directă
DACIA DUSTER SL AVANTAJ BLUE DCI 115 4x2 Ofertant Renault Commercial Roumanie SRL prin imputernicit Meridian Sud Invest SRL oferteaza DACIA DUSTER SL AVANTAJ BLUE DCI 115 4x2. Dotari: covorase interior textile, pachet legislativ. Întelegem ca, în cazul în care acceptati prezenta Oferta, contractul de furnizare care se va semna de catre parti va fi cel pus la dispozitie de catre ofertant. Oferta valabila pana la 31.07.2021
- Număr anunț
- DA28395339
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA ACADEMIEI ROMANE (CUI 4283414)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN SUD INVEST SRL (CUI 22724373)
- Cod CPV
- 34110000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.334 RON
- Valoare atribuită
- 67.334 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.