Atribuită
Cumpărare directă
Echipament pentru analiza metabolismului energetic in repaus si in efort fizic Debit volumetric: Principiu de masurare: viteza de propagare a sunetului sau echivalent; Interval masurare: minim 0-15 l/s; Interval umiditate: minim 0-100% (inclusiv condensare); Acuratete: maxim 3%; Timp de raspuns T10-90: maxim 10 ms Date complete sistem: Timp de raspuns T10-90: maxim 100 ms; Acuratete masurare gaze: maxim 0,1 vol %; Rezolutie acuratete masurare gaze: maxim 0,01 % Liniaritate acuratete masurare gaze: maxim 0,05 % vol; Stabilitate acuratete masurare gaze: maxim 0,2 vol % / 8 ore; Acuratete masurare debit: maxim 4%; Interval temperature: minim 0-45 grade Celsius; Interval presiune: minim 800-1000 hPa; Sensor de gaz neconsumabil; Durata de viata a pompei de aspirare: minim 2000 ore de operare Timp pana la disponibilitatea de masurare: maxim 3 minute Conexiuni si interfete: Interfata date: monitor ritm cardiac, minim 2 interfete USB-A; Greutate: maxim 5 kg; Temperature de depozitare: maxim 55 grade Celsius Sa includa minim 1 kit pentru piese de gura de unica folosinta (min 700 buc) si minim 1 kit role nazale de unica folosinta (minim 1000 buc)
- Număr anunț
- DA28356149
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
- Cod CPV
- 38434540-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.500 RON
- Valoare atribuită
- 52.500 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.