Atribuită
Cumpărare directă
PUNGA COLECTAT URINA CU SUPAPA SI EVACUARE 2000ML = UPU = AUGUST 2021 = FE 1337/12.07.2021 SUPLIMENTARE COMANDA DATORITA CONDITIILOR DE LIVRARE ALE FURNIZORULUI. PUNGA DE URINA 2000ML STERILA • Punga din PVC cu markeri de la 100 la 2000ml • Sistem de evacuare, cu supapa antireflux • Cateter conector universal, cu capac de protectie, 120cm lungime • Produs steril; termen de valabilitate 5 ani de la data livrarii • Specificat pe ambalaj numarul lotului, calitatea de steril, calitatea de unica folosinta, • Marcaj CE, producatorul si tara de origine COMANDA MINIMA 200 LEI + TVA.
- Număr anunț
- DA28432504
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33141615-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 207 RON
- Valoare atribuită
- 207 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.