Atribuită Cumpărare directă

Ace seringa 18G-1000 buc,Ace seringa 25G-300 buc. Catetere cu valva 20G-400 buc si 22G-1000 buc.Sonde Foley -Ch16-10 buc.Acceptul nostru tine loc de comanda ferma.

Număr anunț
DA28340962
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC AGNITA (CUI 4241176)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141114-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.810 RON
Valoare atribuită
5.810 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.810 RON

din 5.810 RON estimat