Atribuită Cumpărare directă

CONFORM REPERE INITIATE ACE 18G : 1000BUC ACE 22G : 600BUC

Număr anunț
DA28322762
Autoritate contractantă
Sanatoriul de Pneumoftiziologie Geoagiu (CUI 5069258)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141119-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.087 RON
Valoare atribuită
1.087 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.087 RON

din 1.087 RON estimat