Atribuită
Cumpărare directă
Tip produs Imprimanta Tehnologie printare Laser Mod printare Monocrom Color Utilizare Home & office Functii principale Printare Conectivitate USB Wi-Fi Retea Format general imprimanta A4 Printare fata/verso (Duplex) Automat Putere consumata 580 W Timp de incalzire 29 s Limbaj printare PCL6, BR-Script3, PDF versiunea 1.7, XPS DIMENSIUNI & GREUTATE Greutate 18.3 Kg Lungime 439 mm Latime 252 mm Inaltime 461 mm Garantie 12 luni
- Număr anunț
- DA28428347
- Autoritate contractantă
- ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.474 RON
- Valoare atribuită
- 1.474 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.