Atribuită
Cumpărare directă
DISTRUGATOR DOCUMENTE/CD SEMI-PROFESIONAL CAPACITATE 23-25 COLI NIVEL SECURITATE 2 CULOARE NEAGRA.DISTRUGE 25 COLI DE 80 GR. SAU 25 DE COLI DE 70 GR. GROSIME Distrugator documente cu deschidere 230 mm Capacitate maxima de distrugere 25 coli Tip distrugere: strip cut - tip fasie Distruge CD/DVD-uri Nivel de securitate 2 Motor profesional si rezistent cu functionare silentioasa (55 dB) si posibilitate de utilizare continua 24 ore, fara supraincalzire sau cicluri multiple TRANSPORT GRATUIT.
- Număr anunț
- DA28428493
- Autoritate contractantă
- Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
- Cod CPV
- 30191400-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.359 RON
- Valoare atribuită
- 3.359 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.