Atribuită
Cumpărare directă
Sapun lichid 4L HN-Techno Sano, Detergent pardoseala Sano Floor Fresh Jasmine 4-in-1, 2 L, Dezinfectant toaleta Bref Gel Lemonitta Power 700 ml, Solutie geam cu pulverizator 1L Sano Clear Blue, Solutie geam cu pulverizator 500ml Clin, Alcool sanitar 500ml, Bureti vase canelati 10 buc/set, Rezerva mop 250 gr, Rezerva odorizant de aer Glade pentru camera electric Glade, Matura sorg cu coada de lemn si busca, Sano Spray Sano K300+ anti gandaci, furnici, 630 ml, Perie WC cu suport plastic,Cif crema ultra white 500ml, Prosop hartie pliat alb 200buc/set, Prosop pliat verde V 21x25cm 1strat 200bucati, Banda corectoare 5 mm x 8 m, Manusi vinil 100 buc/cutie, marime, M/L, Patch cord UTP CAT.5E 1M, Patch cord UTP CAT.5E 2M Gembird, Detergent vase Sano Spark 1L
- Număr anunț
- DA28449301
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA CONSTANTA (CUI 21245640)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
- Cod CPV
- 33711900-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.643 RON
- Valoare atribuită
- 1.643 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.