Atribuită Cumpărare directă

Aparat aer conditionat 9000 BTU YAMATO cu montaj.

Număr anunț
DA28377117
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
39710000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848 RON
Valoare atribuită
1.848 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848 RON

din 1.848 RON estimat