Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de un aparat aer conditionat 12000 BTU YAMATO pentru Primaria comunei Budesti, judetul Valcea. Aparatul de aer conditionat va fi insotit de declaratie de conformitate si garantie. Montajul si transportul sunt incluse in pret.

Număr anunț
DA28319715
Autoritate contractantă
Comuna Budesti (CUI 2574085)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764 RON
Valoare atribuită
1.764 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.764 RON

din 1.764 RON estimat