Atribuită
Cumpărare directă
1 CARTUS HP 3YM63AE Buc 1 2 CARTUS HP 3YM62AE Buc 1 3 CABLU ADAPTOR HDMI-USB C Buc 1 4 TONER HP W2030X Buc 1 5 TONER HP W2031/2/3X Buc 3 6 MAPA CU FERMOAR 2910 Buc 2 7 SERVETELE CUTIE 150buc Cut 2 8 EVIDENTIATOR FABER CASTELL 8cul/set set 2 9 FOLIE MAG.PRIVACY APPLE MACBOOK PRO 13'' Buc 1 10 CUTIE LEITZ MICA Buc 1 11 CAPSATOR NR.10 LEITZ Buc 1 12 CAPSE NR.10 LEITZ Cut 1 13 PERFORATOR LEITZ 5038 Buc 1 14 CAIET DE BIROU LEITZ A5 Buc 1
- Număr anunț
- DA28459182
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.378 RON
- Valoare atribuită
- 4.378 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.