Atribuită Cumpărare directă

IMPRIMANTA HP LaserJet PRO M404DW Buc 1 TONER HP CF259X Buc 1 MULTIFUNCTIONAL XEROX B215V_DNI Buc 2 TONER XEROX 106R04349 Buc 1

Număr anunț
DA28420349
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.477 RON
Valoare atribuită
4.477 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.477 RON

din 4.477 RON estimat