Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner BROTHER TN2421 cu cip , compatibil , capacitate 3000 pagini. SE foloseste la imprimantele: Brother DCP L2512D - ( Brother L2512D )Brother DCP L2532DW - ( Brother L2532DW )Brother DCP L2552DN - ( Brother L2552DN )Brother HL L2312D - ( Brother L2312D )Brother HL L2352DW - ( Brother L2352DW )Brother HL L2372DN - ( Brother L2372DN )Brother MFC L2712DN - ( Brother L2712DN )Brother MFC L2712DW - ( Brother L2712DW )Brother MFC L2732DW - ( Brother L2732DW )Brother MFC L2752DW - ( Brother L2752DW )
- Număr anunț
- DA28405128
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1, CERNAVODA (CUI 29335047)
- Furnizor / câștigător
- GAMA INK SERVICE SRL (CUI 17741882)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 325 RON
- Valoare atribuită
- 325 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.