Atribuită
Cumpărare directă
1. LACAT 32 MM 2 BUC X 4,20 RON; 2. LACAT 50 MM 2 BUC X 6,72 RON; 3. LACAT 63 MM 2 BUC X 8,41 RON; 4. BATERIE LAVOAR 3 BUC X 92,43 RON; 5. CAPAC 3/4 5 BUC X 2,94 RON; 6. GARNITURA 3/4 5 BUC X 0,42 RON; 7. MUFA 1 BUC X 6.72 RON; 8. REDUCTIE 1/2-1/2 1 BUC X 5,04 RON; 9. MUFA 1 BUC X 3,36 RON; 10. TEU 1/2 1 BUC X 11,76 RON; 11. ROBINET 1 BUC X 10,08 RON; 12. MUFA 1 BUC X 8,40 RON; 13. ROBINET COLT 1/2-1/2 5 BUC X 12,61 RON; 14. FIERASTRAU 1 BUC X 42,02 RON; 15. RIGIPS VERDE 5 BUC X 37,82 RON; 16. BANDA RIGIPS 45 M 1 BUC X 6,72 RON; 17. CT 127 GLET 20 KG 9 BUC X 36,13 RON; 18. SUPER RIGIPS 5 KG 2 BUC X 12,61 RON; 19. SURUB RIGIPS 35 500 BUC X 0,03 RON; 20. SURUB RIGIPS 55 500 BUC X 0,6 RON; 21. SPUMA 750 ML 1 BUC X 15,13 RON; 22. COLTAR 2,5 M 2 BUC X 2,10 RON; 23 INTRERUPATOR ST 4 BUC X 4,20 RON; 24. BUTUC YALA 2 BUC X 43,70 RON; 25. PROFIL CD 4 M 3 BUC X 12,61 RON; 26. DIBLU 6 X 60 100 BUC X 0,21 RON; 27. BANDA ADEZIVA 3 BUC X 8,40 RON; 28. SPOR EXTERIOR 4 L 1 BUC X 63,03 RON; 29. CAPAC WC 1 BUC X 16,81 RON; 30. BUTUC YALA 1 BUC X 25,21 RON; 31. AUTOFORANT 10 BUUC X0.25 RON; 32. FAIANTA 7 MP X 21,00 RON; 33. CM 11 ADEZIV FAIANTA 25 KG 2 BUC X 27,73 RON; 34. CHIT ROST 1 BUC X 12,61 RON; 35. DISTANTIER FAIANTA 1 PGX1,68 RON; 36. COLTAR AL 18 BUC X 4,20 RON; 37. COLORANT VAR 4 BUC X 14,29 RON; 38. DISC DIAMANT FI 115 2 BUC X 21,01 RON; 39. SILICON SANITAR ALB 280 ML 2 BUC X 13,45 RON.
- Număr anunț
- DA28462578
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" SABAOANI (CUI 2613877)
- Furnizor / câștigător
- DEC INVEST SRL (CUI 15313634)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.813 RON
- Valoare atribuită
- 1.813 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.