Atribuită
Cumpărare directă
1. SPUMA 750 ML 1 BUC X 17,65 RON; 2. VAR LAVABIL 15 L 8 BUC X 184,87 RON; 3. SPACLU INOXIDABIL SI FLEXIBIL 2 BUC X 8,40 RON; 4. REDUCTIE 50-32 1 BUC X 2,10 RON; 5. CT 126 GLET 20 KG 11 BUC X 24,37 RON; 6. CANCIOC 1 BUC X 8,40 RON; 7. MISTRIE 1 BUC X 12,61 RON; 8. BIDINEA 6 BUC X 20,16 RON; 9. SMIRGHEL 5 ML X 2,10 RON; 10. MORTAR TENCUIELI MTE-35 30 KG 6 BUC X 16,81 RON; 11. SURUB M10 X 40 4 BUC X 0,67 RON; 12. SIGURANTA BIPOLARA 2 BUC X 23,53 RON; 13. COLIER METAL 2 BUC X 0,84 RON; 14. GARNITURA CLINGHERIT 1/2 2 BUC X 0,17 RON; 15. DIBLU FI6 MM 10 BUC X 0,13 RON; 16. CANAL CABLU 1 ML X 2,10 RON; 17. CABLU 3X2,5 M 7 ML X 5,04 RON; 18. PRIZA DUBLA AP 1 BUC X 16,81 RON; 19. CONEXPAND 14X150 2 BUC X 1,68 RON; 20. AMORSA 10 L 1 BUC X 25,21 RON; 21. DOZA APARAT 1 BUC X 0,42 RON; 22. BANDA IZOLATOARE 2 BUC X 2,52 RON; 23. VOPSEA 2,5 L 4 BUC X 58,82 RON; 24. RACORD BATERIE 2 BUC X 7,56 RON; 25. TRAFALET 2 BUC X 10,08 RON; 26. PENSON 70 MM 4 BUC X 6,72 RON; 27. DILUANT 900 ML 4 BUC X 5,88 RON.
- Număr anunț
- DA28462550
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" SABAOANI (CUI 2613877)
- Furnizor / câștigător
- DEC INVEST SRL (CUI 15313634)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.499 RON
- Valoare atribuită
- 2.499 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.