Atribuită
Cumpărare directă
SAPUN LICHID LILIAC, KOOBIC, 5L bidon 5.00 x 14.9000 SAPUN LICHID COOL WATER, KOOBIC, 5L bidon 5.00 x 14.9000 HARTIE IGIENICA ALBA 2 STRATURI, 15M, KOOBIC, 72BUC/SET SET 4.00 x 42.5000 MOP BUMBAC ALB, 250GR BUC 20.00 x 3.9000 DETERGENT DEGRESANT AMBER ZERO, SUTTER, 500ML BUC 10.00 x 9.9000 DETERGENT MULTISUPRAFETE FLASH ZERO, SUTTER, 500ML BUC 10.00 x 14.9000 DETERGENT PARDOSELI FRESH, KOOBIC, 5L BUC 10.00 x 15.9000 DETERGENT GEAMURI, KOOBIC, 5L bidon 10.00 x 15.9000 MATURA FARA COADA FIR LUNG BUC 20.00 x 4.4000 COADA LEMN MOP COLOR, SWEET HOME, 120 CM buc 10.00 x 2.9000 PASTILE DEZINFECTANTE CLORIGEN, CLOROM, 200 BUC/CUTIE cutie 4.00 x 29.9000 PROSOAPE PLIATE V 1 STRAT, 250 FOI, EASY GREEN V250, LUCART, 20 SET/BAX BUC 200.00 x 3.2900
- Număr anunț
- DA28449678
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE BISTRITA (CUI 22920167)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.857 RON
- Valoare atribuită
- 1.857 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.