Atribuită Cumpărare directă

Scaun operational Tip Cu roti Stil Modern Utilizat pentru Birou Model Cu brate Inaltime spatar Inalt Caracteristici cheie Forma ergonomica Suport lombar Tetiera Ajustabil pe inaltime Brate reglabile 1D Mecanism syncron simplu Greutate maxima suportata 120 Kg Stare asamblare Neasamblat Culoare Negru MATERIALE Material cadru Polipropilena Material tapiterie Stofa Material spatar Mesh DIMENSIUNI Inaltime 116 cm - 126 cm Latime spatar 46 cm Latime sezut 51 cm Adancime sezut 48 cm Inaltime maxima sezut 55 cm Inaltime minima sezut 44.5 cm Greutate 14.6 Kg

Număr anunț
DA28482103
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Furnizor / câștigător
QMOBILI SRL (CUI 27963649)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.605 RON
Valoare atribuită
3.605 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.605 RON

din 3.605 RON estimat