Atribuită Cumpărare directă

Scaun laborator QMOBILI 1290 BETA Negru, sezut si spatar poliuretan, baza cromata, mecanism syncron; Scaun laborator 1290 GAMMA BR Negru, sezut si spatar poliuretan, brate reglabile, baza cromata;

Număr anunț
DA28410357
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
Furnizor / câștigător
QMOBILI SRL (CUI 27963649)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.156 RON
Valoare atribuită
7.156 RON
Data publicării
16.07.2021 00:00
Data finalizării
19.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.156 RON

din 7.156 RON estimat