Atribuită
Cumpărare directă
Revizie si tarare supape apa aer. Se demonteaza supapa de pe pozitia de functionare a utilajului/instalatiei, se monteaza pe standul de verificare, se verifica si se tareaza, se demonteaza supapa de pe stand si se remonteaza supapa de siguranta pe pozitia de functionare a utilajului/instalatiei, se elibereaza buletinul de verificare cu termenul de valabilitate 12 luni si declaratia de conformitate
- Număr anunț
- DA28440096
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
- Furnizor / câștigător
- GAMING TERM SRL (CUI 29002093)
- Cod CPV
- 42131147-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.270 RON
- Valoare atribuită
- 1.270 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.