Atribuită Cumpărare directă

Sina Kompas pentru montat draperii cu greutate medie si mare

Număr anunț
DA28405194
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
STAGE & SHOWTECH MANAGEMENT SRL (CUI 25733414)
Cod CPV
44115811-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.050 RON
Valoare atribuită
24.050 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.050 RON

din 24.050 RON estimat