Atribuită Cumpărare directă

Filtru aer secundar Buc 1 Filtru aer principal Buc 1 Filtru cutie viteza Buc 1 Filtru combustibil Buc 1 Filtru ulei motor Buc 1 Filtru de cabina Buc 1 Filtru de cabina interior Buc 1 Filtru hidraulic Buc 1 Ulei punte spate HP Gear Oil Plus l 80 Ulei cutie extreme Perf 10W l 40 Ulei motor HP 10W30 l 30 Ulei punte fata HP Gear Oil 90 l 20 Tub vaselina buc 6 Taxa mediu Eco. Kg 152,4 Manopera KSM - revizie 1000 ore

Număr anunț
DA28308797
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
Furnizor / câștigător
KSM UTILAJE S.R.L. (CUI 18481861)
Cod CPV
45259000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.041 RON
Valoare atribuită
7.041 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.041 RON

din 7.041 RON estimat